CURRENT MOON
 
 

 


 

 

Antivírová kontrola ZADARMO. Antivírus Eset Nod 32 Antivirus a ESET Smart Security.
 
ESET Online Scanner ZADARMO
ESET NOD32 Antivirus
ESET Smart Security
eMail Marketing

Poľovná oblasť Driftwood River - lov na losa, kamzíka beláka, čierneho medveďa, medveďa Grizzly a iné

Tábor sa skladá z pohodlných drevených chatrčí, ktoré sa nachádzajú priamo na rieke Driftwood. Odtiaľ sa loví na pomerne veľkej ploche po lesných cestách. Na rúbaňiach sa lovia aj čierne medvede, vlci a medvede grizzly. Takla jazero sa nachádza len 1,5 km od rieky a ponúka výborné možnosti pre rybolov pstruhov. Ryby cez päť kilogramov nie sú neobvyklé.
Cieľové letisko je v Prince George. Po prenocovaní v hoteli sa vydáme na posledné nákupy a na päť až šesť hodín cesty autom do kempu.

Najlepšie termíny na poľovačku:
Od 15.08. do 06.10. na kamzíka beláka, od 15.09. do 06.10. na losa. Až do konca septembra sú šance na ulovenie čierneho medveďa dosť veľké. Vlk je o náhode.

Veľkosť trofeje kamzíka beláka je rovnako dobrá v porovnaní s inou ponukou. Losy sú tu strednej veľkosti, ale občas je ulovená aj veľká trofej.

Poplatky:
7.900 CAD za desať dní lovu s loveckým sprievodcom 1:1 
6.900 CAD s loveckým sprievodcom 2:1 od do Prince George s odstrelom jedného losa.


7.900 CAD za desať dní s loveckým sprievodcom 1:1
6.900 CAD s loveckým sprievodcom 2:1 od do Prince George s odstrelom 1 kamzíka beláka.

"Veľmi ťažké!" Na výstup a zostup rátame asi 3-4 dni. Preto musí byť hosť fit a schopný niesť svoj ​​podiel v jeho batohu. Je možnosť využiť služby nosiča za 1000 CAD.

V oboch ponukách je obsiahnutý počas celej doby od pristátia na letisku v Prince George po odlet z letiska v Prince George, ubytovanie, stravovanie a všetky transporty a odstrel kamzíka beláka alebo losa a vlka. Kamzík belák alebo los ako druhý kus za 4500 CAD, 12000 CAD za grizzly, 1600 CAD  za čierneho medveďa po úspechu. K týmto cenám je plus. 6% daň.

Ďalšie poplatky a licencie: poľovný lístok 180 CAD, 350 CAD kamzík belák, los 250 CAD, Grizzly 1030 CAD, čierny medveď 180 CAD max 2, každý vlk 50 CAD max 3, licencia na rybolov 89 CAD, Preservation Fund 200 CAD, CITES 30 CAD. K týmto poplatkom a licenciam plus12% daň.

Vždy sa snažíme, aby sme včas vybavili všetky potrebné povolenia, aby si každý klient niesol svoje trofeje zo sebou domov. CITES a licencie sa hradia a musia byť zaplatené, či sú alebo nie sú používaté. Grizzly musí byť vždy skontrolovaný zástupcom mesta, ale zástupca nieje vždy k dispozícii. Vlk bude potrebovať povolenie na dovoz, musí sa vybaviť pred dovozom. Môže sa tiež stať, že aj napriek nášmu úsiliu nestihneme vybaviť všetky povolenia, potom budú trofeje poslané prepravnou spoločnosťou.

 

Poľovná zver:
Los, Grizzly, Baribal (medveď čierny), Sob, Wapity,
Kamzík belák, Big horn sheep, Vlk, Rys, Rosomák,
Kury, Kojot, Líška,
rybačka (jazerá a rieky)